ceturtdiena, 2016. gada 19. maijs

Mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi

Paldies visiem

Tukuma, Engures un Jaunpils 

novadu, Zemgales reģiona  un 

valsts olimpiāžu laureātiem, 

dalībniekiem un pedagogiem!

Dalībnieks
Klase
Mācību priekšmets
Iegūtā vieta
Pedagogs
Maija Laugale
12.
bioloģija
1.
Gita Vīnakmene
Maija Laugale
12.
latv. val. un lit.
2.
Līga Lauziniece
Maija Laugale
12.
fizika
atzinība
Aivars Jurševskis
Maija Laugale
12.
angļu valoda

Aiva Leitāne
Maija Laugale
12.
42. latv.val. un lit. valsts olimp.

Līga Lauziniece
Linda Lazdiņa
12.
filozofija

Daiga Elpere
Vika Viktorija Jermakova
12.
krievu valoda
1.
Elita Kaminska
Vika Viktorija Jermakova
12.
21.krievu val.valsts olimp.

Elita Kaminska
Anete Līva Vasermane
12.
angļu valoda
atzinība
Aiva Leitāne
Kate Annija Auziņa
11.
filozofija
3.
Daiga Elpere
Kate Annija Auziņa
11.
2.valsts filozofijas olimp.
2.
Daiga Elpere
Samanta Houpa Ļaskovska
11.
SZPD
atzinība
Ilze Strautmane
Lauris Kviesis
11.
angļu valoda

Aiva Leitāne
Lauris Kviesis
11.
Zemgales reģ. angļu val. olimp.

Aiva Leitāne
Maksims Bogdanovs
11.
fizika

Aivars Jurševskis
Santa Pone
11.
bioloģija

Gita Vīnakmene
Madara Brandava
11.
SZPD
1.
Daiga Elpere
Santa Pone
Madara Brandava
11.
Zemgales reģiona SZPD
2.
Daiga Elpere
Santa Pone
Madara Brandava
11.
Valsts  SZPD

Daiga Elpere
Santa Pone
Linda Muceniece
10.
bioloģija
atzinība
Gita Vīnakmene
Linda Muceniece
10.
fizika
atzinība
Aivars Jurševskis
Liene Trēde
10.
vizuālā māksla

Agnija Antule
Aiva Līdaka
9.
bioloģija
3.
Gita Vīnakmene
Aiva Līdaka
9.
fizika

Aivars Jurševskis
Aiva Līdaka
9.
ķīmija
3.
Gita Vīnakmene
Aiva Līdaka
9.
vizuālā māksla
atzinība
Agnija Antule
Elza Anastasija Vasermane
9.
vēsture

Jolanta Ventlande
Elza Anastasija Vasermane
9.
fizika

Aivars Jurševskis
Elza Anastasija Vasermane
9.
angļu valoda

Aiva Leitāne
Annija Ūdre
9.
latv. val. un lit.
atzinība
Diāna Auziņa
Katrīna Stikute
9.
mūzika
2.
Sanita Apine
Katrīna Stikute
9.
reģiona mūzikas olimp.

Sanita Apine
Endija Krīgerte
9.
mūzika
atzinība
Sanita Apine
Linards Lazdiņš
9.
angļu valoda

Aiva Leitāne
Sandijs Jānis Spruģis
9.
angļu valoda

Aiva Leitāne
Alise Birkmane
8. a
latv. val. un lit.

Līga Lauziniece
Alise Birkmane
8. a
matemātika

Inga Kokina
Alise Birkmane
8. a
vizuālā māksla

Agnija Antule
Alise Birkmane
8. a
mājturība un tehn.

Agnija Antule
Alise Birkmane
8. a
ģeogrāfija

Ilze Strautmane
Lelde Laugale
8. a
bioloģija
2.
Gita Vīnakmene
Lelde Laugale
8. a
latv. val. un lit.

Līga Lauziniece
Lelde Laugale
8. a
matemātika

Inga Kokina
Lelde Laugale
8. a
angļu valoda

Aiva Leitāne
Kitija Pone
8. a
mājturība un tehn.

Agnija Antule
Alise Birkmane
8. a
8. a
8. a
sociālās zinības
3.
Anita Kokaine
Lelde Laugale
Kitija Pone
Krišs Aleksandrs Vasermans
8. a
angļu valoda

Aiva Leitāne
Roberts Roķis
8. a
vizuālā māksla

Agnija Antule
Roberts Roķis
8. a
mājturība un tehn.

Oskars Laugalis
Alise Birkmane
8. a
fizika
atzinība
Aivars Jurševskis
Krišs Aleksandrs Vasermans
8. a
Aiva Līdaka
9.
Elza Anastasija Vasermane
9.
Gundars Ādminis
8. b
mājturība un tehn.
atzinība
Oskars Laugalis
Adrija Pukate
7.
matemātika

Inga Kokina
Vikija Peipāne
7.
argumentācijas prasmju konkurss
3.
Daiga Elpere
Adrija Pukate
7.
vizuālā māksla

Agnija Antule
Adrija Pukate
7.
argumentācijas prasmju konkurss

Daiga Elpere
Jēkabs Murāns
7.
ģeogrāfija

Ilze Strautmane
Jēkabs Murāns
7.
argumentācijas prasmju konkurss

Daiga Elpere
Ieva Bērzmārtiņa
7.
argumentācijas prasmju konkurss

Daiga Elpere
Alise Bitere
7.
informātika

Oskars Laugalis
Sandra Kadiķe
6.
matemātika
1.
Inese Miķelsone
Betija Benjamiņa
6.
vizuālā māksla

Agnija Antule
Una Birkmane
5.
matemātika

Inga Kokina
Annija Mālkalne
5.
vizuālā māksla

Agnija Antule
Betija Benjamiņa
6.
angļu valodas konkurss

Dzintra Driķe
Sandra Kadiķe
6.
Daiga Kroņkalne
6.
Elīza Dūša
4.vizuālā māksla
 3.
Anda Zaķe
Elīza Dūša
4.
latviešu valoda

Anda Zaķe
Renards Ūdris
4.matemātika
Anda Zaķe
Renards Ūdris
4.
sākumsk.pētniec. darbi

Anda Zaķe
Alise Andersone
4.
glītrakstīšanas konkurss
2.
Anda Zaķe
Valters Brizga
3.
matemātika

Danusija Miltiņa
Nora Nameda Vasermane
3.
latviešu valoda

Danusija Miltiņa
Nora Nameda Vasermane
3.
glītrakstīšanas konkurss

Danusija Miltiņa
Evelīna Putāne
2.
2.kl. kombinētā

Renāte Važa
Kristiāns Lormanis
2.
glītrakstīšanas konkurss

Renāte Važa
Ance Ventlande
1.
1.kl. kombinētā

Solveiga Imbovica
Freija Pugačova
1.
vizuālā māksla

Solveiga Imbovica
Dinija Laura Liepiņa
1.
1.kl. kombinētā

Solveiga Imbovica
Annija Pētersone
1.
glītrakstīšanas konkurss

Anda Zaķe
Zane Āboliņa
1.
glītrakstīšanas konkurss

Solveiga Imbovica

Nav komentāru :

Komentāra publicēšana