trešdiena, 2024. gada 22. maijs

Zemgales reģionālās sacensības vieglatlētikā 21.05.2024.

 

Tumes pamatskolas skolēnu sasniegumi

Vārds Uzvārds

Klase

Disciplīna

Vieta

Paula Zaperecka

3.

60m

 

18. vieta

Sindija Anna Anikonova

3.

60m

60m/barjeras

4x100m

15. vieta

6. vieta

3. vieta

Matvejs Soboļevs

3.

300m

Bumbiņas mešana

12. vieta

11. vieta

Matīss Mucenieks

3.

60m

Bumbiņas mešana

21. vieta

10. vieta

Ralfs Jerohins

3.

600m

Bumbiņas mešana

3. vieta

9. vieta

Emanuels Dāvids Ozols

4.

60m

600m

17. vieta

6. vieta

Markuss Kvedovs

5.

1000m

Šķēpa mešana

4. vieta

1. vieta

Edijs Birziņš

5.

300m

80m

4x100m

3. vieta

5. vieta

2. vieta

Rihards Jēkabsons

6.

80m

80m/ barjeras

14. vieta

7. vieta

Krišs Birkenšteins

6.

300m

80m

9. vieta

22. vieta

piektdiena, 2024. gada 17. maijs

Vieglatlētikas sacensības 14.05.2024. Foto.

 


Fotoalbums

Mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi


Apsveicam un lepojamies!

Tukuma novada mācību priekšmetu olimpiādes un konkursi



Angļu valoda speciālo izglītības programmu skolēniem
Rebeka Ieviņa (8. kl.) – 1. vieta
Maksis Kolkāns (8. kl.) - 1. vieta
Paldies skolotājām  Maritai Gustanei

Sociālās zinības 8. kl. skolēniem
Imants Biters (8. kl.)
Ģirts Vītolnieks (8. kl.)
Ēriks Zukuls (8. kl.)
Paldies skolotajāIngunai Jansonei

Sociālo zinību un vēstures olimpiāde 6. kl. skolēniem
Annika Griķe (6. kl.)
Alise Stoļarova (6. kl.)
Marsels Žoluds(6. kl.)
Paldies skolotajāIngunai Jansonei un Jolantai Ventlandei

Konkurss SMART 4.-6. kl. skolēniem
Emanuels Dāvids Ozols (4. kl.)
Elīna Zvirbule (5. kl.)
Alise Stoļarova (6. kl.)
Paldies skolotājām Andai Zaķei, Zintai Paševičai, Agnijai Antulei-Antiņai

Ģeogrāfijas konkurss “Apkārt zemeslodei”
Ēriks Zukuls (8. kl.)  - Atzinība
Imants Biters (8. kl.) 
Kārlis Mackevičs (8. kl.) 
Ģirts Vītolnieks (8. kl.)  
Paldies skolotājai  Antrai Brinkmanei-Brimanei

Vizuālā māksla
Katrīna Anna Sikerina (4. kl.) – 1. vieta
Paldies skolotājai  Andai Zaķei
Alise Zinovjeva (3. kl.)
Paldies skolotājai  Danusijai Miltiņai
Ksenija Gavrina (6. kl.)
Freija Pugačova (9. kl.)
Paldies skolotājai  Agnijai Antulei-Antiņai

Konkurss “Nāc un eksperimentē!” 8.-9. klašu skolēniem - 1.vieta
Imants Biters (8. kl.)
Freija Pugačova (9. kl.)
Artuss Salenieks (9. kl.)
Adrians Saveļjevs (9. kl.)
Paldies skolotāja Gitai Vīnakmenei

Fizika
Adrians Saveļjevs (9. kl.) – 1. vieta
Paldies skolotājai  Gitai Vīnakmenei

Ķīmija
Artuss Salenieks (9. kl.) – 3. vieta
Paldies skolotājai  Gitai Vīnakmene

Vēsture 
Adrians Saveļjevs (9. kl.) – 5. vieta
Paldies skolotājai  Jolantai Ventlandei

Bioloģija 
Adrians Saveļjevs (9. kl.) – 2. vieta
Paldies skolotājai  Gitai Vīnakmenei

Krievu valoda (svešvaloda)
Adrians Saveļjevs (9. kl.) – 1. vieta
Paldies skolotājai  Anitai Haritonovai

Angļu valoda 4. – 7. klasēm
Emanuels Dāvids Ozols (4. kl.)
Dāvids Kurka (5. kl.)
Adrians Kristaps Bautra(6. kl.)
Rūta Druka (7. kl.)
Paldies skolotājai  Maritai Gustanei

Angļu valoda 9. klasei
Artuss Salenieks (9. kl.) – 3. vieta
Ance Ventlande (9. kl.)
Paldies skolotājām  Maritai Gustanei un
Aivai Leitānei
 
Konkurss SMART 2.-3.kl. skolēniem
Riks Timotejs Riekstiņš (2. kl.)
Ieva Vītolniece (2. kl.)
Māris Katrevičs (3. kl.)
Paula Zaperecka (3. kl.)
Paldies skolotājām  Laurai Strazdiņai un
Danusijai Miltiņai