ceturtdiena, 2024. gada 22. februāris

SMART konkurss 2024.gada februārī

Februārī Tukuma muzejā notika 2.-3. klašu  novada SMART konkurss - Smaidi, Mācies, Atmini, Radi Tiekamies!

Konkursa mērķis ir dot iespēju dalībniekiem apliecināt savas spējas, zināšanas un prasmes dažādās mācību jomās – kultūras un pašizpausmes mākslu jomā, vēstures jomā, dabaszinību u.c. mācību  jomās.

Konkursa saturs saistīts ar praktisku un teorētisku darbību. Gatavojoties konkursam bērni apmeklēja Tukuma mākslas muzejā izstādi “Klusāk”, mācījās apgūt mākslas darba analizēšanas pamatiemaņas. Konkursā bērni apliecināja prasmes lasīt, rakstīt, rēķināt, orientēties telpā, izteikties krāsās un materiālā.

No mūsu skolas piedalījās 2. klases skolēni: Riks Timotejs Riekstiņš un Ieva Vītolniece; no 3. klases: Paula Zaperecka un Māris Katrevičs. Viņi vispirms piedalījās konkursa 1. kārtā, izcīnīja iespēju piedalīties arī 2. kārtā.

Konkursa 2. kārtā tika izvirzītas 5 komandas, kuras ieguvušas augstāko punktu skaitu. Viegli nebija, bet mūsu komanda konkursā ieguva 2. vietu.

D.MiltiņaNav komentāru :

Ierakstīt komentāru

Lūdzu ievērot pieklājību!