pirmdiena, 2016. gada 4. aprīlis

Karjeras atbalstam noderīgas vietnes


Karjeras atbalstam noderīgas vietnes:


  Valsts izglītības attīstības aģentūra/sadaļa "Karjeras atbalsts"/Euroguidance:
informatīvie materiāli: klašu audzinātājiem; skolēniem; semināru, konferenču materiāli;pētījumi; rekomendācijas; politikas dokumenti.

     Nacionālā izglītības iespēju datu bāze – NIID
Latvijas izglītības iestāžu piedāvātās iespējas: profesionālās vidējās izglītības programmas, augstākās izglītības studiju programmas, kā arī augstskolu, koledžu un pieaugušo izglītības iestāžu piedāvātie kursi pieaugušajiem un jauniešiem.
Raksti par aktuāliem izglītības jautājumiem, karjeras izvēles testi un iespēja uzdot jautājumu e-konsultantam, Latvijas izglītības sistēmas apraksts un noderīgu saišu sadaļa.
Portāla sadaļa regulāri tiek papildināta ar jaunu saturu un jauniem pakalpojumiem izglītības meklētājiem.      "Profesiju pasaule"
virtuālajā profesiju pasaulē iepazīsties ar uzņēmumiem un tajos strādājošo cilvēku darba aprakstiem; lasi intervijas ar profesiju pārstāvjiem un uzzini, kur mācīties, lai apgūtu kādu no šīm profesijām. Daudzveidīgas attēlu galerijas.
Profesiju pasaulē apskatāma 23 mājas ar 133 dažādām profesijām, kā arī mājas "Kļūsti uzņēmējs" un "Izpēti profesiju pats". Profesiju klāsts tiek paplašināts.       Jauniešu izglītības un karjeras iespējas militārajā jomā Latvijā – buklets

Nav komentāru :

Ierakstīt komentāru

Lūdzu ievērot pieklājību!